۱۳۸٦/٤/۱

پراکنده ...

از اونجایی که چند روز پیش یه کمی زمین لرزید منم الان هم چین تکون خوردم و همه اطلاعات فنی تخصصیم ترکیده و با هم قاطی شده و الان در خدمت شمام با بخشی از پراکنده هایی که در این مدت به ذهنم رسید.

+ دیروز با ساغر رفتیم شهر کتاب خودمونو تکوندیم ! ( اینا همش اثرات زلزلست ! ) و این تکوندن تا امروز همینطور ادامه داشت.من نمی فهمم نمایشگاه کتاب برا چی دایر می کنن که من ۳ بار برم نمایشگاه کتاب و باز هم برم کتابفروشی نتونم جلو خودمو بگیرم و باز هم کتاب برای خریدن داشته باشم ! البته من خیلی بر نفس خودم غلبه کردم و فقط کتاب چون رود جاری باش رو خریدم اونم چون توی نمایشگاه مونده بود رو دلم و تموم شده بود. سه شنبه ها با موری رو هم می خواستم بخرم اما این کار رو نکردم گفتم آخه دختره ی مخ فنگ ۴ تا کتاب داری هنوز نخوندی دیگه چی می خوای بگیری ؟ اما آخرین کتاب پائولو کوئلیو رو که داغ داغه و تازه از تنور اومد ه بیرون به اسم ساحره پورتوبلو رو می خوام از فروشگاه آنلاین کاروان بخرم  اما یه دفتر یادداشت خیلی جالبناک هم خریدیم . یعنی دو تا خریدیم هی من گفتم من نمی خرم اما اگه نمی خریدم تو گلوم می موند می شد همین کتاب چون رود جاری باش.

  • شاد باش لعنتی !!!
  • من نمی دونم چرا به آخر ماه که می رسیم احساس می کنم تا همه پولمو خرج نکنم بهم حقوق نمی دن !!!

+ از شرکت داشتم میومدم خونه و سوار تاکسی بودم که ماشین ما زد به یه موتوری ( البته نه به شدت زیاد که خسارت جانی یا مالی داشته باشه اما صداش که اومد ) . موتوری برگشت به راننده ماشین یه چپ نگاه کرد و راننده گفت : معذرت می خوام ! موتوری هم برگشت معذرت خواهی کرد . و به خوبی و خوشی هر دوشون رفتن پی کارشون. چی می شد همیشه همه همین طوری مشکلات ریز و درشتشون رو حل می کردن !؟ به جای اینکه یقه همدیگه رو بگیرن و فحشو بکشن به ریخت و قیافه همدیگه ؟!

+ خیلی وقته سینما نرفتم. قبلنا خیلی می رفتم سینما اما الان شاید بیش از ۳ سال شده که پامو دم سینما نذاشتم و حتی عکسای تبلیغاتی فیلما رو هم ندیدم. تو ماشین نشسته بودم که توی ترافیک شهر دم سینما ایران متوقف بودیم. حواسم رفت به سینما و عکسای سر درش ! یه ذره بیشتر که دقیق شدم دیدم که جدیداً چجوریه که تو همه ی فیلمای روی پرده ی سینما امین حیایی بازی می کنه ؟!!!!

باید کیفیت فیلما نسبت به فیلمای چند سال پیش خیلی بهتر شده باشه . هفته ی پیش فیلم گر و میش رو دیدم . اوووووووووووووووووووووووق خیلی حال بهم زن بود دوسش نداشتم. امروز هم به طور اتفاقی داشتم کلاکت نگاه می کردم . فیلم این هفتش نقاب بود. بازم امین حیایی ! این سینمای ایران هیچ هنرپیشه ی دیگه ای نداره ؟! این فیلمم با این همه تعریفی که ازش شده بود اما اصلا جذاب نبود.

توی این سایت می تونین به فیلمایی که دیدین امتیاز بدین و نظرتونو درباره ی فیلما با بقیه در میون بذارید . سایت جالبیه می بینی چقدر دید تو توی دیدن فیلم با بقیه فرق می کنه ( البته برا من جالب بود چون من عاشق فیلم دیدن و نظر دادن راجع به فیلمم ! )

+ توی زندگیم خیلی پیش اومده که از موقعیتایی که دارم راضی نباشم. اما از اینکه توی دخترای هم سن و سال خودم جزو معدود کسایی هستم که واسه خودم مستقلم خیلی خوشحالم. از اینکه می تونم هر وقت با خیال راحت چیزی رو که می خوام بخرم یا جایی که می خوام برم احساس خوبی دارم . شاید این تنها چیزی باشه که توی زندگی ازش رضایت کامل دارم!

+ دیروز به کمک همکارم به این نتیجه رسیدیم که من توی همه سایتا عضوم ! ( اینو که خودم می دونستم دیگه نیازی به همفکری نداشت ؟!!! )

+ گاهی اوقات چقدر هله هوله خوردن حال می ده.

+ از نمایشگاه ماشین یه تقویم JVC نصیبمون شده. گذاشتمش کنار کامپیوتر . این دوربین فیلمبرداریش خیلی داره بهم چشمک می زنه

+ این یاهو هم خر شده ها ! ( معلم ادبیات اول دبیرستانم می گفت «خر» نه تنها کلمه ی بدی نیست بلکه کلمه ی خوبیم هست. خر به معنی بزرگ و زیاده ! مثلا می گن فلانی خرخونه یعنی زیاد درس می خونه ! ) . پس یاهو خر شده !! ( این البته الان ایهام هم داره ها ! هر دو معنی به کار برده شده اینجا ) . زده میل باکسو نامحدود کرده حالا زرت زرت ایمیل ی ده که ظرف یه هفته ایمیلاتون از کره ی اینترنت حذف می شه. حالا هی بیا برو رو لینک کلیک کن بگو آقا من میل باکسم فعاله . دیگه این بار باید به جای خر به یاهو بگم الاغ !!!

+ میچ توی سریال پرستاران مرد این هفته

+دیشب شب شیشه ای محمدرضا گلزار رو آورده بود. من نمی دونم علاقه ی شدید مردم به این برنامه چیه اما من اصولاً ندیدمش ( البته غیر از مصاحبه با بهرام رادان که  از اینترنت دانلود کردیم دیدیم . جالب بود در نوع خودش ... مرتیکه رفته بود رو مخ بهرام رادان  یعنی رادان کم مونده بود پاشه بزنتش ! ) در هر حال من نمی دونم این مجری مسخره ی کله پاچه خور ! چرا انقد ادعاش می شه . من دیشب با اینکه  چند نفر بهم اعلام کرده بودن که شب شیشه ای گلزار رو میاره باز یادم رفت ببینم تا اینکه دقیقه نود یه اس ام اس اومد که ۵ رو بگیر شب شیشه ای گلزار رو آورده ! ( البته مساله اینجاس که اس ام اس سر وقت رسیده بود اما من یه ساعت دیرتر خوندمش  ) و باز هم نشد که ببینم و تا تی وی رو گرفتم دیدم یارو می گه به پایان برنامه رسیدیم گلزار حرف آخرتو بزن و اینا . تنها نکته ای که اون لحظه نظر منو جلب کرد این بود که چرا بک گراند حرفای گلزار آهنگ پدرخوانده می نواختن؟!

+ زلزله ی ۵.۹  ریشتری قم هم در نوع خودش جالب بود . بخصوص جوکایی که ظرف یکساعت بعد از وقوع زلزله ساخته شد  والا من نمی دونم چی بگم این مردم عوض آمادگی برای زلزله سریع آمادگی جوک ساختنش رو دارن ! ولی یه چی بگم بهتون ... من خودم هیچ عکس العملی موقع زلزله نشون ندادم خیلی ریلکس رو صندلی نشسته بودم و دیدم که همه چی داره تکون می خوره . بخصوص آینه و لوازم جلوش ! نمی دونم چرا نه ترس داشتم نه فکر فرار بودم نه جیغ کشیدن نه هیچی ! فقط باورنکردنیش اینه که داشتم از اون لرزش لذت می بردم  خودمم هنوز باورم نمی شه که چقدر می تونم نسبت به همچین واقعه ای بی تفاوت باشم تازه خوشم هم بیاد !!! جداً حس خوبی داشتم موقع زلزله !

می گم حالا که خوشمون اومد وقتشو یه کم بیشتر کنن‌! هفته ای دو سه بار اگه زلزله بیاد طبع جوک سازی این مردم دیگه سر به فلک می کشه !

ولی همیشه زلزله قرار نیست همه چیو خراب کنه ... خیلی وقتا هم یه تکون خوردن خیلی چیزا رو درست می کنه.

+ هر کاری داری امروز انجام بده ... فردا برای انجام خیلی کارات خیلی دیره.

حالا اگه فردا همدیگه رو ندیدیم ! ا

امروز چیکار می کنی ؟! چی بهم می گی؟؟؟

و اما دوستان :

پرنده جون آخه نقاب که دانلود کردن نداشت که . من که دیدیم خوشم نیومد. تو که تو کار دانلودی این دزدان دریایی رو هم دانلود کن دیگه دور هم ببینیم

سمیرا جان شراب چیه من از این حرفا نزدم که ! چرا حرف تو د هن آدم می ذاری دددددددددد!!! بعدشم من همچنان دارم کتاب می خرم ! تا سال دیگه فکر کنم بتونم یه کتابفروشی یا کتابخونه بزنم .. بالاخره اینم راحیه رای پول در آوردن ؟!!!

شمینلی برای من حرف از قانون نزن که با اون ۲۲۵ تا فیلمی که دیدی معلومه چقدر قانون رو رعایت کردی !  ای همه فیلم چطوری دیدی؟؟؟؟ برم لوت بدم بیان ببرنت ؟!! یه ۱۰۰ تاشو بده ما ببینیم! بعد تازه تو مگه ۱۳ یار اوشن رو دیدی ؟! این خیلی مهمه ! بعد مگه ما با هم هماهنگ نکرده بودیم ! من با یکی دیگه رقابت داشتم تو اومدی زدی کاسه کوزه ی هممونو ریختی بهم

بچه مخفی ! ما قرار نبود بعد شام بیایم تخته نرد بازی کنیم آیا؟

ساناز جان شما کاملاً اشتباه فکر کردی کپی رایت چیز خوبیه ! هیچم خوب نیست!

ممزی !!! کپی رایت رو که نخوندی ! حالا این چی ؟ میشالان؟!

سارا جان خوب حساب کردی ! تازه فقط داشتنش نیست من برای بقیه رایت هم م یکنم فیلمایی هم که قشنگ نیستن برا بقیه تعریف می کنم الکی نرن نخرن پولشون حروم شه ( این دیگه جزو کپی رایت حساب نمی شه که ها؟!)

علی مزاحم تو چرا بین ۳۰ نفر یهو میای به بچه مخفی گیر می دی ؟!!!  تو مسائل خصوصی دو نفر چرا الکی دخالت می کنی ؟! تو که کارت از کپی رایت گذشته !!!!! الان همین حرکت تو پیگرد قانونی داره!

آقای علیرضا جان اون قضیه ی کپی رایت شما از نظر من ( قانونی ) مشکلی نداشت ! تازه خوب کاری هم کردی اون پست رو توی وبلاگت نوشتی !

خط هشتم جان می دونم بی معرفت شدم اما وقت نشد این چند وقت اصلا به کسی سر بزنم. خلاصه شرمنده د یگه گله گذاری نکن

آریا جان تو خیلی به غیر کپی رایت بودن کتاب ۱۱ دقیقه کمک کردی ! می گم همون لینکیه که دادی؟ برم ببینم چیه.

زیگول جان از ما هیچ چیز بعید نیست. ما می توانیم  یعنی می توانیم قفل برنامه رو بشکنیم ! می تونیم به راحتی یه فارسی ساز رو.ی برنامه ی اورجینال اضافه کنیم و با تمام امکانات بفروشیم ۲ تومن. یکی از فامیلای ما از اینجا برای عموش توی هلند سی دی برنامه می گرفت  

انیشتین من اون فیلمه رو گیر نیاوردم که ببینم اما تلاش دارم که بگیرم ببینمش.گور بابای کپی رایت  کارتون شارک تیل رو اگه  تونسی دوبله فارسی شو بگیر ببین. می میره از خنده

داریوش خان کبیر ! تو هم که واسه خاطر بخش دوستان اومده بودی دیگه؟بیا اینم بخش دوستان دوباره افتتاح شد .. می خوام ببینم حالا من بی معرفت ترم یا تو ! تو حتی قول درخت شاتوت رو می دی اما ما رو می بری یه جا که درخت شاتوت نداره . به جای اینکه بشینی هی پولاتو بشمری یه کم بشین ببین کجا درخت شاتوت پیدا می شه!

 

ViVaVida || ۱٢:۳۱ ‎ق.ظ || لینک به نوشته


 About me


They Say I'm CraZy!!     

 My Message


    I'm So FeD Up WiTh     PeOpLe TeLLinG Me To Be SoMeoNe eLSe BuT Me!!

contact me

About my Weblog


       شوخی با مسائل جدی

Just take it easy ... but   not as easy as it seems !

My Weblog's Message


Laugh as much as U can   

خانه
يادته قبلنا چی گفتم
  RSS 2.0  


هر کی چی می فهمه
حمله حمله حمله آنگولای کوبنده
اخبار یهویی از همه جا
نمایشگاه ماشین های کلاسیک
خواب صبح حتی 5 دقه
این فوتبال فوتبال نمی شه
شانس
هسته مال ماست
خالی بند
برنامه های نوروزی
چهارشنبه شبتون به در
سوتی
نکات ایمنی را جدی بگیرید
I have nothing to say
بیخوابی
Do DrEamS CoMe TruE?
خرافات 1 - چشم
No Response to page in
Marriage
Nirvana Day
فرهنگ 1 -دزدگير
نابغه
بانک
سوت - بوق - بيل
زنگولی - انسانيت
ساندويچ صدادار
عيد فطر - کی چی فهميده
پروژه افطاری
پروژه مترو
مرغدونی
تصميم کبرا
خفاش شب
سانسور
Knocking on Heaven's Door
چي بگم والا
مردا اينور زنا اونور
مراسم نامزدونگ
Tomorrow is another day
4شنبه سوري
Interview With The GoD...
Wake Up - تولد
I'm AliVe!!
Objection!!!
A NeW DaY Has Come
Say Hello to ...
R U Afraid of the DarK?
Nothing erases this feeling...
It's All coming back to me
I want to stop the time from passing by
اينجا چرا انقدر کم رنگه؟
Somethings Never Change
To Be or not To Be
هنوزم مي شه قرباني اين وحشت منحوس نشد
نمايش يه زندگي روتين
تو زندگي مردم دخالت مي کنين؟
Lord Of the Rings-Part II
Lord Of the Rings-Part I
اتوبوسم اتوبوساي قديم
از کوچه ي معشوقه ي ما ميگذري؟
ستاره توي روزاي ابري
بازيهاي کامپيوتري
يادي از آقا ماشالله
اسکناس 2000 تومني
موضوع دوستيه
بشمر


 

نظر سنجی


 

بروبچز


پسرهای مثبت
کاغذ سفید
Mansourblue
سایبان عشق
شادمهر
جوان ها
دانشجوی خفن
The Power of Love
Love You
هیچکس
دنیا دیده
Never Too Late
عشق الکی
گوشه کنار
NoOoMNiTeG
موجود غیرطبیعی
luckylock
باربی
آفساید
از روی دلتنگی
فرشاد مغرورترین پسر
ثریا
بانو مارپل
پروف
غزلواره های غزال
خاطرات کایا
موشموشک
سوسک بالدار
گاگولدونی
شکلات فندقی
انیشتین ( سکوت )
در انتظار تو
پسری با کفش های کتانی
A Glass of Wine
Sunshine in a rainy day
206 در وب
مزاحم
چلوکباب
فینقیلی
مارمولک پیر
My Queen
چشمان ناديده
سخنی نیست ...
شاعردیوانه
آخرین دیه گو
پرنده ی کوچولوی تنها
کاغذ سیاه
یادداشتهای یک روانپریش روانی
باران پاییزی من
آفتاب صبح امید
هویت گمشده
پیک نیک
بادیه
شلغم فروش خندان
تابوشکن
گربه ملوس
نمکپاش
NowhereLand
از تجسم تا تبلور زیبایی
بجه مخفی
V2
بچه پررو
یه لقمه لبخند
Memol
چه غمگینانه دوستت دارم
داستانهای محمدرضا (ممزی)
زمان بیکرانه - ایران جاودانه
Only For You
پینکی
نيش عقرب
زهير
جزيره ی سرگردانی
jigelbells
زيگــــــــــــول
باغ صد خاطره
خط خطی های يک ديوانه
اراذل کوچه پشتی
کدخدا
دروغگو
برای امروز - فردا و هميشه ام
خلوت گاه دل
دنيای آبی
بهانه ای برای بودن
پاراگراف
جابلاگی
داريوش کبير
توت فرنگی
لحظه ها رو با تو بودن - محمد
لحظه ها رو با تو بودن۲ - تايماز
سياه - سفيد - خاکستری
چاپ دوم
مهرزاد
Beauty Queen
کافی شاپ دو در
لوگوی دوستان